OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

Vinařství LAHOFER

Výrobce

Vinařství LAHOFER je jedním z největších pěstitelů révy v ČR, na Znojemsku obhospodařuje 430 ha vinic. Výrobní kapacita je stanovena na roční produkci 1,5 milionu lahví. Hlavními odrůdami jsou Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené a Sauvignon.

Popis činnosti společnosti

Vyrábíme špičková, přívlastková vína z hroznů z vlastních vinic z nejlepších poloh jižní Moravy určená pro specializované vinařské obchody a gastro segment. Mezi nejprestižnější ocenění našich vín patří Velká zlatá medaile ze San Francisco IWC v USA, řada zlatých a stříbrných medailí z největších světových výstav vín jako jsou AWC Vienna v Rakousku, Le Mondial du Rosé v Cannes ve Francii, Concours Mondial de Bruxelles, Decanter World Wine Awards v Londýně či český Národní salon vín ČR.

IČO:
25513940
Rok založení:
2006
Počet zaměstnanců:
11 - 50

Produkty/služby

  • Přívlastková vína odrůdy: Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené, Sauvignon, Tramín červený, Rulandské šedé, Rulandské bílé, Müller Thurgau, Muškát moravský, Pálava, Neuburské, Ryzlink vlašský, Rulandské modré, Frankovka, Zweigeltrebe, Svatovavřinecké, Dornfelder, Rosé, LAHOFER Rosé, Sekt, Pozdní sběr, Kabinetní víno, Výběr z hroznů, Výběr z bobulí.

Kontaktní informace

Brněnská 523
Dobšice
67182
Česká Republika
Telefon: +420 515 242 756
Mobilní telefon:
E-mail: vino@lahofer.cz
www: www.lahofer.cz

Kontaktní osoby

Daniel Smola
Obchodní ředitel
E-mail: daniel.smola@lahofer.cz
Telefon:
Mobilní telefon:

Cookies