OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

SOLODOOR a.s.

Výrobce

Společnost SOLODOOR a.s. je tradičním českým výrobcem interiérových dveří a obložkových zárubní se sídlem v Sušici, jejíž výrobky nesou značku CZECH MADE, ocenění, které zohledňuje nejen kvalitu výrobků, ale i působení firmy na životní prostředí.

Popis činnosti společnosti

Společnost SOLODOOR a.s. patří k největším výrobcům interiérových dveří a zárubní v České republice. V sortimentu figurují osvědčené prodejní stálice, každoročně přibývají špičkové novinky sledující nejmodernější světové trendy. Objem výroby v současné době činí více než 180 tisíc interiérových dveří a 80 tisíc obložkových zárubní ročně. Naší vlajkovou lodí jsou výrobky s unikátní oblou hranou vyráběnou technologií postformingu, které zákazníkům přinášejí významné designové i uživatelské výhody.

IČO:
25209779
Rok založení:
1997
Počet zaměstnanců:
51 - 250

Produkty/služby

  • Sortiment SOLODOOR aktuálně zahrnuje 16 modelových řad interiérových dveří s desítkami možností volby povrchové úpravy, barevného dekoru či prosklení, včetně dveří lakovaných a v povrchu dýha. Samozřejmostí je pro nás nabídka bezfalcových nebo posuvných dveří a široká nabídka speciálních certifikovaných výrobků. Drtivou většinu našich modelů lze dodat i s vysoce kvalitní obložkovou zárubní.

Kontaktní informace

Nádražní 166
Sušice
34201
Česká Republika
Telefon: +420 702 138 277
Mobilní telefon: +420 702 138 277
E-mail: trade@solo.cz
www: www.solodoor.cz

Kontaktní osoby

Pavel Dolejší
Manažer prodeje export
E-mail: dolejsi@solo.cz
Telefon:
Mobilní telefon:

Cookies