OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

ŠKODA JS a.s.

Výrobce

ŠKODA JS a.s. je již více než 60 let spolehlivým dodavatelem technologií pro jadernou energetiku. K hlavním oborům činnosti patří inženýring, výroba komponent a servis pro jaderné elektrárny (ČR, Slovensko, Maďarsko, Ukrajina, Německo,Bulharsko atd.)

Popis činnosti společnosti

Společnost ŠKODA JS a.s. je zkušeným a ověřeným dodavatelem v oblasti inženýringu, výroby zařízení a servisu pro jaderné elektrárny typu VVER, EPR i BWR. ŠKODA JS je hlavním dodavatelem primárního okruhu a transportně-technologické části. Dodávky zahrnují design, výrobu, dodávku, montáž na staveništi, komplexní vyzkoušení, uvedení do provozu a servis během provozu.

IČO:
25235753
Rok založení:
1956
Počet zaměstnanců:
250+

Produkty/služby

  • inženýringové činnosti (výstavba nových bloků, modernizace řídicích systémů, výpočty, projekční činnosti atd.), pohony řídicích tyčí, kontejnery na skladování vyhořelého jaderného paliva, kompaktní skladovací mříže, vnitřní části reaktorů typu VVER, PWR, utahováky přírubových spojů, hermetické kabelové průchodky, provozní kontroly, řízení odstávek, údržba, opravy, modernizace zařízení jad. elektr.

Kontaktní informace

Orlík 266/15
Plzeň
31600
Česká Republika
Telefon: +420 378 042 640
Mobilní telefon:
E-mail: info@skoda-js.cz
www: www.skoda-js.cz

Kontaktní osoby

David Pavlis
vedoucí odb. Marketing
E-mail: david.pavlis@skoda-js.cz
Telefon:
Mobilní telefon:

Cookies