OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

Serafin - byliny s.r.o.

Výrobce

Vyrábíme produkty z bylin (kapsle, sypané i porcované čaje, tinktury z bylin a pupenů…). Nabízíme zakázkovou výrobu a máme i vlastní koncept a řadu bylinných produktů. Dbáme především na kvalitu produktu a používáme primárně české byliny.

Popis činnosti společnosti

Naše produktu jsou velmi kvalitní, dokážeme vyrobit nejrůznější formy bylinných produktů od čajů, přes tinktury, po kapsle. Díky zkušenostem s vlastní i zakázkovou výrobou dokážeme vyrobit produkt přesně dle Vašich požadavků. Vyrábíme např. pro firmy Adiel, Epam, do hotelů v Mariánských Lázních. Máme i vlastní sortiment bylinných produktů, které nabízíme v e-shopu, v kamenných prodejnách i vlastní síti prodejen – Andělských apatykách. Prodáváme také na Slovensku, v Německu a v Maďarsku.

IČO:
28057279
Rok založení:
2004
Počet zaměstnanců:
11 - 50

Produkty/služby

  • Nabízíme zakázkovou výrobu i vlastní koncept produktů Serafin. Nabízíme tinktury z pupenů i bylin, čaje sypané i porcované na různé zdravotní potíže, vysoce účinný koncentrát z čagy sibiřské IMUNOfungin, celulózové kapsle s extrakty z bylin a hub, které jsou díky speciální technologii výroby snadno vstřebatelné a velmi účinné (např. Pohoda, Ochránce, Femina Happy…).

Kontaktní informace

Trocnovská 1984
Sokolov
35601
Česká Republika
Telefon:
Mobilní telefon: +420 730 155 779
E-mail: marketa.gossova@serafinbyliny.cz
www: www.serafinbyliny.cz

Kontaktní osoby

Markéta Gossová
asistentka jednatele, projektový manažer
E-mail: marketa.gossova@serafinbyliny.cz
Telefon:
Mobilní telefon: +420 730 155 779
Petr Gasparik
jednatel společnosti
E-mail: gasparik@serafinbyliny.cz
Telefon:
Mobilní telefon: +420 731 170 755

Cookies