OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

MESgroup Czech

Výrobce

Nabízíme zakázkovou výrobu strojních dílů včetně tepelných a povrchových úprav. Jsme vybaveni montážním pracovištěm pro elektro-mechanické celky. Zajišťujeme také zpracování plechů a zámečnické práce. Zaměřujeme se na zákazníky z EU a Švýcarska.

Popis činnosti společnosti

Máme dlouholeté zkušenosti s outsourcingem ve strojírenství a zahraničním obchodem. Nabízíme širokou škálu moderních technologií, vysoce kvalitní výrobky a služby oceňované zákazníky ze zemí velmi náročných na kvalitu a úroveň. Vyrábíme velké množství položek v malých výrobních dávkách za příznivé ceny díky uzpůsobeným procesům a řízení skrze ERP systém. Náš profesionální management upřednostňuje budování silných dlouhodobých vazeb se zákazníky a se zaměstnanci. Rosteme rychle.

IČO:
01509373
Rok založení:
2013
Počet zaměstnanců:
11 - 50

Produkty/služby

  • CNC frézované a CNC soustružené díly, broušené díly, zámečnické práce a svařované díly, CNC zpracování plechů, montážní práce (mechanické kancelářské zařízení, elektro-mechanické tiskařské stroje, mechanické farmaceutické zařízení). Součásti pro stroje a procesní linky včetně tepelných a povrchových úprav.

Kontaktní informace

Slavkov 314
Slavkov
68764
Česká Republika
Telefon:
Mobilní telefon: +420 774 333 252
E-mail: mesgroup@mesgroup.cz
www: www.mesgroup.cz

Kontaktní osoby

Miroslav Kadlček
jednatel společnosti
E-mail: kadlcekm@mesgroup.cz
Telefon:
Mobilní telefon: +420 774 333 252

Cookies