OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

Mars Svratka, a.s.

Výrobce

MARS Svratka a.s. se zabývá zpracováním kovů – především lisováním, svářením, povrchovými úpravami a montáží. Zajišťujeme výrobu produktů dle požadavků a potřeb zákazníka, konstrukční návrhy i zhotovení nástrojů a přípravků.

Popis činnosti společnosti

Tradice výroby ve firmě MARS Svratka, a.s. sahá až do konce 19. století. V současné době klademe velký důraz na přetrvávání tradičních hodnot. Hlásíme se k ekologické a sociální odpovědnosti. Kvalita našich výrobků je prověřena získáním Certifikátu systému řízení jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001. Reference: Hettich k.s., V.P.F. Medium s.r.o., M.A.T. Group, s.r.o., Manutan s.r.o., Kaiser+ Kraft s.r.o....

IČO:
49966839
Rok založení:
1994
Počet zaměstnanců:
250+

Produkty/služby

  • Zpracování kovů–lisování, sváření, povrchové úpravy, montáže. Petrolejové lampy, otvíráky, pasti na hlodavce, schránky na dopisy, klíče, zbraně, lékárničky, odpadkové koše, průvětrníky, ukládací skříňky, otočné stojany, nádoby na přepravu jídla a nápojů, stojany na kola, pracovní stoly, závěsné skříně a stěny, ukládací bedny, přenosné kufry, kouřovina, lopatky, komínková dvířka, koš na oheň, gril.

Kontaktní informace

Tovarenska 19
Libušina 194
59202
Česká Republika
Telefon: +420 566 695 111
Mobilní telefon:
E-mail: sales@mars-svratka.cz
www: http://www.mars-svratka.cz/

Kontaktní osoby

Tereza Uchytilová
Obchodní referent
E-mail: uchytilova@mars-svratka.cz
Telefon: +420 566 695 240
Mobilní telefon:

Cookies