OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

ITB Engineering & Production s.r.o

Výrobce

Jsme česká společnost působící na tuzemském i zahraničním trhu a zaměřujeme se na výrobu nerezového vybavení do gastronomických provozů. Zároveň nabízíme služby v oblasti zpracování nerezu a dalších kovů.

Popis činnosti společnosti

Zaměřujeme se na výrobu vybavení pro profesionální gastronomické provozy z nerez produktů. Důležitou součástí naší společnosti je výzkum a vývoj. Již jsme držiteli několika patentů a na dalších pracujeme. Úzce spolupracujeme s VŠTE v Českých Budějovicích. Naše oddělení disponují nejnovějšími grafickými softwary, a tak můžeme nabídnout vývoj nových výrobků a zakázkovou výrobu na míru. Klademe důraz na dlouhodobou spokojenost, proto dodáváme produkty s následným servisem v nejvyšší možné kvalitě.

IČO:
03223264
Rok založení:
2014
Počet zaměstnanců:
11 - 50

Produkty/služby

  • Vozíky na gastronádoby, vozíky na mycí koše, debarasovací vozíky, servírovací vozíky, pekařské vozíky, transportní vozíky, manipulační a regálové vozíky, stoly, regály a podstavce pod konvektomaty.
  • Konstrukční práce, svařování a broušení, dělení materiálu, ohýbání trubek a profilů, řezání laserem, ohýbání a ohraňování plechů, povlakování pekařských a bagetových plechů.

Kontaktní informace

Okružní 757
České Budějovice
37001
Česká Republika
Telefon: +420 774 735 566
Mobilní telefon:
E-mail: obchod@itb-ep.cz
www: www.itb-ep.cz

Kontaktní osoby

Lukáš Hoang
Obchodní zástupce
E-mail: hoang@itb-ep.cz
Telefon:
Mobilní telefon: +420 774 735 566

Cookies