OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

GUMOTEX Coating, s.r.o.

Výrobce

Výrobce gumárenských směsí a tkanin impregnovaných, natíraných a nánosovaných kaučukem, silikonem, PUR a PVC - použití pro stavebnictví, automotive, průmysl, těsnění, OPP, zástěry, podlahoviny.

Popis činnosti společnosti

GUMOTEX je tradiční česká firma vyrábějící nafukovací lodě, záchranné systémy, gumárenské směsi a tkaniny impregnované, zátěrované a nánosované kaučuky, silikony, PUR a PVC. Firma disponuje vlastním vývojovým centrem a soustředí se především na zakázkovou výrobu a individuální požadavky zákazníků, s vlastním R&D hledá optimální řešení pro každý projekt. Veškerá výroba probíhá s maximální ohleduplností k životnímu prostředí.

IČO:
07417659
Rok založení:
1950
Počet zaměstnanců:
250+

Produkty/služby

  • gumárenské směsi z NR, SBR, NBR, EPDM, IIR, CR - využití k výrobě těsnění, autokoberců, podlážkovin, v chemickém, stavebním průmyslu.
  • nánosované tkaniny s kaučukem, silikonem, PUR a PVC, možnosti úprav, např. nehořlavé, hydrofobní, antimikrobiální, odolnost chemikáliím - slouží k výrobě OPP, střechovice, izolačních prvků, harmonik dopr. prostředků, stanů, vaků, pracovních zástěr, rukavic atd.

Kontaktní informace

Mládežnická 3062/3a
Břeclav
69002
Česká Republika
Telefon: +420 519 314 111
Mobilní telefon:
E-mail: rubberandcoatings@gumotex.cz
www: www.gumotexcoatings.com

Kontaktní osoby

Soňa Křížová
Manažer prodeje
E-mail: sona.krizova@gumotex.cz
Telefon: +420 519 314 186
Mobilní telefon: +420 735 722 698

Cookies