OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

DESTILA, s. r. o.

Výrobce

Destila, s. r. o. vyrábí, dodává a uvádí do provozu mikropivovary, minipivovary, malé průmyslové pivovary, destilační a filtrační zařízení. Pivovary dodáváme již od roku 1947 a máme jich po celém světě téměř sto.

Popis činnosti společnosti

Pivovary Destila, s. r. o. dodáváme už čtvrt století a máme jich po celém světě téměř sto. Zrealizujeme pro Vás projekt snů od A do Z! V pivovarech od DESTILY můžete vařit česká i zahraniční piva s pomocí dvourmutové dekokce či infuze. Důležitou fází při přípravě nápojů je filtrace. Filtrační a stabilizační postupy na filtrech DESTILA umožní získat filtrát, který plně vyhovuje současným potřebám. DESTILA se filtraci věnuje více než 50 let! Dodáváme také pálenice a ovocné lihovary.

IČO:
00030295
Rok založení:
1947
Počet zaměstnanců:
51 - 250

Produkty/služby

  • Pivo, pivovar, minipivovar, mikropivovar, vaření piva, varna, varní nádoba, cylindrokónický tank, ležácký tank, přetlačný tank, fermentační nádoba, spilka, CIP stanice, myčka sudů, myčka KEG, propagační stanice, filtrační zařízení, filtrace, filtr, parogenerátor, odvaděč par, šrotovník, plnič lahví, plnič KEG sudů, destilační zařízení, pálenice, lihovar.

Kontaktní informace

Kaštanová 435/127
Brno
62000
Česká Republika
Telefon: +420 545 531 312
Mobilní telefon: +420 733 673 228
E-mail: lefloch@destila.cz
www: https://www.destila.eu/

Kontaktní osoby

Sylvain Le Floch
Obchodní ředitel - západní Evropa
E-mail: lefloch@destila.cz
Telefon:
Mobilní telefon:
Dagmar Krhutová
Obchodní manažer/asistent - západní Evropa
E-mail: krhutova@destila.cz
Telefon:
Mobilní telefon:

Cookies