OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

BAUER TECHNICS a.s.

Výrobce

Společnost projektuje a dodává na klíč farmy pro chov hospodářských zvířat a s tím související provozy na zpracování masa a mléka, výrobny krmných směsí, skladování potravin a rovněž komplexní řešení vodního a odpadového hospodářství.

Popis činnosti společnosti

Projektování, výroba, dodávka, montáž: farem produkujících kuřecí brojlery, stolní vejce, provozy pro násadová vejce a celý reprodukční cyklus, mléčné farmy, výkrm býků, chov prasat, jatka pro příslušné provozy, dojírny, výrobny krmných směsí, odpadové hospodářství, vodní hospodářství. Rekonstrukce a modernizace stávajících farem. Strategie a výstavba farem rovněž pro firmy mimo obor zemědělské prvovýroby. Realizované exporty pro dánské, německé, slovenské, běloruské, ruské a další klienty.

IČO:
29129907
Rok založení:
1992
Počet zaměstnanců:
51 - 250

Produkty/služby

  • Kompletní dodávky farem na klíč, výroba ocelových konstrukcí, výroba ventilačních systémů pro farmy, výroba databloggerů pro měření teploty, relativní vlhkosti, obsahu NH3 a CO2 v provozech farem, generální dodávka veškerých potřebných technologií, konstrukčních prvků, elektroinstalací a rovněž živých zvířat do příslušných provozů. Zkušenosti z Běloruska, Ruska, Kazachstánu, Egypta, Alžírska.

Kontaktní informace

Stádlec č.p. 12
Stádlec u Tábora
39162
Česká Republika
Telefon: +420777217266
Mobilní telefon: +420777217266
E-mail: miroslav.tym@bauer-technics.com
www: www.bauer-technics.com

Kontaktní osoby

Miroslav Tym
Business Dvelopment + Corporate Finance
E-mail: miroslav.tym@bauer-technics.com
Telefon:
Mobilní telefon: +420777217266
Jan Miesbauer
Head of Technical+Commercial Dept.
E-mail: jan.miesbauer@bauer-technics.com
Telefon: +420381791216
Mobilní telefon:

Cookies