OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

AVEFLOR, a.s.

Výrobce

AVEFLOR a.s. je český výrobce zdravotnických prostředků, léčiv (veterinárních i humánních), kosmetiky a v omezené míře i technických výrobků. Jde především o výrobu, plnění aerosolových přípravků (sprejů), emulzí a gelů v nesterilní formě.

Popis činnosti společnosti

AVEFLOR se zaměřuje na prodej a výrobu zdravotnických prostředků, léčiv, kosmetiky a, v omezené míře, i technických výrobků. Jde především o výrobu, plnění aerosolových přípravků, emulzí a gelů. Společnost nabízí vlastní nebo smluvní produkty ve více než dvaceti zemích po celém světě. Každému zákazníkovi je poskytována individuální péče a komplexní služba od vývoje nových produktů, jejich certifikace, nákup surovin a obalových materiálů až po výrobu a dodání.

IČO:
64259838
Rok založení:
1995
Počet zaměstnanců:
51 - 250

Produkty/služby

  • Plastický obvaz ve spreji, odstraňovač náplastí, úšní, nosní a krční spreje, zastavovač krvácení, výrobky na dětskou veš, chladivé a hřejivé spreje, čistící pěny pro zdravotnické použití, panthenol sprej, opalovací kosmetika, vlasová kosmetika, pěny a gely na holení, insekticidní a repelentní výrobky, šampóny, kondicionéry a kúry pro humánní i veterinární použití.

Kontaktní informace

Budčeves 26
Kopidlno
50732
Česká Republika
Telefon: +420 493 551 111
Mobilní telefon:
E-mail: aveflor@aveflor.cz
www: www.aveflor.cz

Kontaktní osoby

Barbora Žalská
export department
E-mail: aveflor@aveflor.cz
Telefon: +420 493 551 111
Mobilní telefon: +420 775 723 577

Cookies