OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ
AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

HORS

Výrobce

Jsme česká společnost založená v roce 1991, jediný výrobce roksových cukrovinek v České Republice. Náš sortiment tvoří zejména plochá lízátka s motivem, roksové mini bonbony, kulatá lízátka, drops a špalky, vše vyrábíme i jako bezcukrové výrobky.

Popis činnosti společnosti

Krédem firmy je vysoká kvalita výrobků, která je zajištěna pečlivým výběrem surovin od renomovaných dodavatelů, důsledným dodržováním technologických postupů a vícestupňovou kontrolou jakosti. Podnik má implementován certifikovaný systém HACCP, od roku 2016 je certifikována normou IFS. Máme mnoho spokojených zákazníků ve více jak 20 evropských zemích (Německo, Irsko, Nizozemí, Slovinsko, Dánsko, Řecko atd.), každoročně se účastníme největšího světového veletrhu cukrovinek ISM v Kolíně n. Rýnem.

IČO:
12210579
Rok založení:
1991
Počet zaměstnanců:
51 - 250

Produkty/služby

  • Vyrábíme roksové cukrovinky: roksová lízátka, roksové mini bonbony, kulatá lízátka, drops a špalky - vše vyrábíme i jako bezcukrové výrobky. Náš sortiment tvoří i výrobky se sezónními motivy (Valentýn, Velikonoce, Halloween, Vánoce).
  • Naše výrobky dodáváme v nejrůznější baleních- v dózách nebo sáčcích různých velikostí. Pro naše zákazníky vyrábíme také licenční výrobky nebo jejich privátní značky.

Kontaktní informace

Na Výhoně 3824
Hodonín
69501
Česká republika
Telefon: 518305711
Mobilní telefon:
E-mail: hors@hors.cz
www: www.hors.cz

Kontaktní osoby

Radomír Cyroň
Export
E-mail: hors@hors.cz
Telefon: 518305715
Mobilní telefon: 777675465