OFICIÁLNÍ DATABÁZE VLÁDNÍ PROEXPORTNÍ
AGENTURY CZECHTRADE

Využijte kontakty na české výrobce a poskytovatele služeb

EXCALIBUR ARMY

Služby

EXCALIBUR ARMY, člen CSG, je českým lídrem v obchodu s vojenským materiálem. Zabývá se vývojem, výrobou, modernizací a opravami pozemní vojenské techniky. Společnost také obchoduje se zbraněmi, municí, motory a náhradními díly.

Popis činnosti společnosti

Hlavním předmětem činnosti jsou opravy, modernizace, vývoj a výroba vojenské techniky - a veškeré s tím spojené služby, od dodávek náhradních dílů, generálek motorů, přes dodávky zbraní a munice, po výcvik a další poprodejní služby. Zabýváme se celým spektrem techniky pozemních sil - BVP, tanky, houfnicemi, raketomety, kolovými transportéry, ženijní technikou, PVO technikou, ale i Land Rovery nebo nákladními vozy TATRA. Své schopnosti nabízíme i ve strojírenské výrobě.

IČO:
64573877
Rok založení:
1995
Počet zaměstnanců:
250+

Produkty/služby

  • Vyvíjíme vlastní vozidla např.obrněný kolový transportér PATRIOT na podvozku TATRA, nový mostní automobil AM-70 EX po vzoru úspěšného projektu AM-50 EX, dále dekontaminační a vyprošťovací vozidla. Modernizujeme samohybné houfnice DANA M2, IFV Šakal, BVP-1 aj. Vyvíjíme softwarové aplikace a máme k dispozici velkou škálu strojů různých typů. Zajišťujeme životní cyklus veškeré vojenské techniky.

Kontaktní informace

Kodaňská 521
Praha 10
10100
Česká republika
Telefon: +420 585 083 111
Mobilní telefon:
E-mail: info@excaliburarmy.cz
www: www.excaliburarmy.cz

Kontaktní osoby

Jan Krátký
Manažer marketingu
E-mail: jan.kratky@excaliburarmy.cz
Telefon: +420 585 083 333
Mobilní telefon: