Zvolte jazyk portálu: Česky Deutsch English по-русски Français Español Italiano Português Polszczyzna Magyar Româna Български Srpski Hrvatski
Adresář exportérůOficiální databáze vládní proexportní agentury CzechTrade

Můj seznam
 0

 

Zlaté a stříbrné šperky, 3Dmodelování, 3Dtisk, výroba forem, odlévání zlata, stříbra, mosazi.

Název firmy: 3Dstyl s.r.o.

Výrobce zlatých a stříbrných šperků se zirkony a diamanty, reklamních předmětů . Výroba 3Dmodelů, 3Dtisk modelů, výroba prototypů a forem, odlévání zlata, stříbra, mosazi a bronzu. Zakázková i sériová výroba šperků podle návrhu zákazníka.

Tento profil je také dostupný v: English English German Deutsch Russian Русский язык Spanish Español Portuguese Português French Français .

3Dstyl s.r.o. Zobrazte si firemní zápis v mobilu.
Co je to QR kód?
 QR kód je 2D kód, který může být přečten speciálním softwarem na Vašem telefonu. QR kódy obsahují webové adresy, vizitky a další informace.

Popis produktu/služby

Jsme výrobce zlatých a stříbrných šperků se zirkony i diamanty, nabízíme i výrobu reklamních předmětů.
Kromě vlastní produkce spolupracujeme se řadou designérů a nabízíme servis v oblasti výroby šperků a bižuterie: 3Dmodelování šperků, ozdobných a reklamních předmětů v počítači, 3Dtisk modelů do rozměru 100x100x100 mm s vysokou přesností, odlití modelů z kovu, výrobu prototypů a forem, stříkání vosků a zasazování kamenů včetně diamantů a přírodních kamenů. Odléváme ze zlata, stříbra, mosazi a bronzu, zajišťujeme individuální zakázky i sériovou výrobu (opracování a finalizaci šperků).

+Oborové zařazení

Obrázky produktu/služby

 

© 2008-2013 CzechTrade, All rights reserved