Zvolte jazyk portálu: Česky Deutsch English по-русски Français Español Italiano Português Polszczyzna Magyar Româna Български Srpski Hrvatski
Adresář exportérůOficiální databáze vládní proexportní agentury CzechTrade

Můj seznam
 0

 

Velkoobjemové a vanové kontejnery, kontejnery plastové a ocelové na komunální/tříděný odpad, polopodzemní kontejnery, plastové nádrže na naftu a Adblue, nádoby na zimní posyp, podzemní nádrže na vodu

Název firmy: ELKOPLAST CZ, s.r.o.

Vyrábíme velkoobjemové a vanové kontejnery, kontejnery plastové a ocelové na komunální a tříděný odpad, polopodzemní kontejnery, plastové nádrže na naftu a Adblue, nádoby na zimní posyp, podzemní nádrže na vodu, kontejnery ASP 800 l.

Tento profil je také dostupný v: English English German Deutsch Russian Русский язык French Français Romanian Româna Polish Polszczyzna .

ELKOPLAST CZ, s.r.o. Zobrazte si firemní zápis v mobilu.
Co je to QR kód?
 QR kód je 2D kód, který může být přečten speciálním softwarem na Vašem telefonu. QR kódy obsahují webové adresy, vizitky a další informace.

Popis produktu/služby

Vyrábíme velkoobjemové a vanové kontejnery, kontejnery plastové a ocelové na komunální a tříděný odpad (spodní výsyp), polopodzemní kontejnery, plastové nádrže na naftu/Adblue a vodu, nádoby na zimní posyp, podzemní nádrže na vodu, kontejnery ASP 800 l.
Dále nabízíme bio nádoby 120/240 l, vertikální balíkovací lisy, mobilní lisovací kontejnery, štěpkovače a drtiče, kvalitní kompostéry, dekorativní nádrže na vodu, skladovací boxy a přepravky, záchytné vany, pracovní plošiny, plastové přepravky, paletové boxy.
Provozujeme specializovaný eshop pro rychlý nákup koncových zákazníků.

+Oborové zařazení

Obrázky produktu/služby

 

© 2008-2013 CzechTrade, All rights reserved