Zvolte jazyk portálu: Česky Deutsch English по-русски Français Español Italiano Português Polszczyzna Magyar Româna Български Srpski Hrvatski
Adresář exportérůOficiální databáze vládní proexportní agentury CzechTrade

Můj seznam
 0

 

Advanced Risk Management, s.r.o.

Advanced Risk Management, s.r.o. se specializuje na poradenství, školení, vývoj software v oblasti financí a finančních rizik a dále na analýzu velkého množství dat v různých oborech. Své služby nabízí finančním i nefinančním společnostem.

Tento profil je také dostupný v:: German Deutsch, English English, Romanian Româna, Bulgarian Български, Croatian Hrvatski, Serbian Srpski .

Advanced Risk Management, s.r.o. Zobrazte si firemní zápis v mobilu.
Co je to QR kód?
 QR kód je 2D kód, který může být přečten speciálním softwarem na Vašem telefonu. QR kódy obsahují webové adresy, vizitky a další informace.
 

Popis činnosti společnosti

Advanced Risk Management, s.r.o. svým klientům zajišťuje odborný přístup k identifikaci, měření, řízení, metodice kontroly finančních rizik a finančnímu řízení jako celku. Jejími klienty jsou jak finanční, tak nefinanční instituce, tj. všechny společnosti, které finanční rizika vědomě či nevědomě podstupují a které si uvědomují trvalý a všudypřítomný prostor ke zlepšování. Dále vedle poskytování odborných konzultací a školení vyvinula společnost Advanced Risk Management, s.r.o. vlastní softwarová řešení pro automatizaci úloh z oblasti kreditního, tržního a operačního rizika a rizika likvidity. Na základě požadavků svých klientů vyvíjí i softwarové aplikace na míru. Své služby nabízí také v oblasti analýzy velkého množství dat z různých oborů.

IČ: 26140403
Rok založení: 1999
Počet zaměstnanců: 1 - 10

+Geografické zájmy

Geografické zájmy

Vývozní teritoria - oblasti:

  • Evropa Střední a Balkán

Zájmová teritoria - oblasti:

  • Evropa Střední a Balkán
  • Evropa Východní
  • Evropa Západní (EU a ost.)
+Oborové zařazení

Oborové zařazení

Kontaktní informace

Adresa:
Paříkova 3
Praha 9
19000
Telefon:
+420 257 290 252
Fax:
+420 257 290 473
E-mail:
arm@arm.cz
WWW:
http://www.arm.cz/

Kontaktní osoby

Monika Gaňová
marketingový specialista

Telefon:
+420257290252
E-mail:
ganova@arm.cz

Jazyková vybavenost:

Mapa

 
 

Produkty/služby

Poradenské služby, semináře a software v oblasti financí a řízení finančních rizik a analýza velkého množství dat v různých oborech.

ARM nabízí služby zejména v oblasti řízení kreditního, tržního, operačního rizika a rizika likvidity. Získané know-how předává svým klientům z řad finančních i nefinančních institucí, kterým tak přispívá k jejich stabilitě a prosperitě.

 

© 2008-2013 CzechTrade, All rights reserved